header aspen office

NAŠE SLUŽBY

bar

Aspen Business Centre s.r.o. umožnuje využití široké škály služeb, které bez problému nahradí vlastní kancelář. Naše nabídka je ideální kombinací exkluzivní adresy sídla pro podnikání, optimalizaci provozních a personálních nákladů a komfortu vlastní kanceláře.


Pronájem kanceláří
(čtěte více)

Hledáte reprezentativní a komfortní kancelář se vším, co potřebujete k Vašemu podnikání? Rádi byste ušetřili čas a peníze? Máme pro Vás řešení.

Poskytnutí obchodní adresy (čtěte více)

Chcete zvýšit image Vaši firmy bez velkých investic? Využijte naši službu prestižní adresy.


Pronájem konferenčních prostor
(čtěte více)

Hledáte komfortní a reprezentativní prostor ke krátkodobému pronájmu na prestižní adrese v centru Prahy? Máme pro Vás řešení! 


Ready made společnosti
(čtěte více)

Kupte si založenou společnost s.r.o. nebo a.s. (ready made s.r.o. nebo a.s.) Začněte podnikat do 24 hodin! 


Jedinečné zázemí

V kancelářích našeho business centra působí mimo jiné advokátní a notářská kancelář, které nabízí své služby nejen Vám, ale i Vašim klientům. My Vám tyto služby zprostředkujeme, stačí se obrátit na náš profesionálně vyškolený personál na recepci.

bar

Na telefonním čísle + 420 720 522 522 nebo mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. provádějte své rezervace, pokládejte dotazy, domlouvejte si osobní setkání a prohlídky našich jedinečných prostor. Těší se na Vás náš profesionálně vyškolený tým pracovníků společnosti Aspen Business Centre s.r.o.