header aspen office

O NÁS

bar

Ušetříme Vaše peníze a čas! Víme, jak na to!

Aspen Business Centre s.r.o. představuje reprezentativní a efektivní způsob realizace pracovního zázemí pro Vaše podnikání.

Aspen Business Centre s.r.o. nabízí plně funkční zázemí pro Vaše pohodlnější podnikání. Na prestižní adrese v centru Prahy, v moderně zařízených a klimatizovaných prostorech, které se nacházejí v historické budově "U Nováků", snadno dostupných pro Vaše klienty.

U nás získáte ihned vše co potřebujte a tím vznikne větší časový prostor pro Vaše podnikání.

V naší nabídce pronájmu administrativních prostor naleznete zařízené kancelářské prostory a zasedací místnosti, reprezentativní prostory recepce s personálním obsazením, internetové připojení, pevnou linku, parkování na hlídaném parkovišti, ale i další služby jako např. "ready made společnosti" – předzaložené společnosti s.r.o. nebo a.s.

Vaše nová obchodní adresa: V Jámě 1, Praha 1, na které můžete mít reprezentativní kancelářské prostory s veškerým vybavením a zázemím. Všechno, co děláme, je navrženo tak, aby vyhovovalo Vašim individuálním obchodním potřebám a umožnilo Vám se soustředit na to, co je důležité - rozvoj a prosperitu Vaší firmy.

Naším cílem je poskytovat kvalitní služby a profesionální pracovní prostředí pro Vaše pohodlné podnikání.

Zaujala Vás naše nabídka? Rádi byste provedli rezervaci nebo si s námi domluvili osobní schůzku spojenou s prohlídkou prostor?

   
 
1
2
3
4
5
   

bar

Na telefonním čísle + 420 720 522 522 nebo mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. provádějte své rezervace, pokládejte dotazy, domlouvejte si osobní setkání a prohlídky našich jedinečných prostor. Těší se na Vás náš profesionálně vyškolený tým pracovníků společnosti Aspen Business Centre s.r.o.