Aspen Business Centre

Nabídka ready made společností

Potřebujete právnickou osobu k Vašemu podnikání okamžitě? 

Naše centrum je připraveno Vám k Vašemu podnikání zajistit exkluzivně ready made společnost, která Vám jeho start významně ulehčí. Jde o předzaloženou firmu, která je již zapsána v obchodním rejstříku, má již svůj název (který lze změnit), sídlo, jednatele, identifikační číslo a plně splacený základní kapitál. Jde o jedinečný koncept pro ty, kteří chtějí začít podnikat okamžitě a nechtějí procházet procesem založení vlastní právnické osoby.

Centrum disponuje rovněž právními službami, kdy je přímo v centru Advokátní kancelář Profous Legal, která poskytuje komplexní právní služby na nejvyšší úrovni. Kromě vlastního realizačního týmu advokátní kancelář využívá i spolupráci s externími poradci v oblasti související s poskytováním právních služeb, jakožto například s účetními a daňovými poradci, překladateli, ale také s konzultanty z oblasti čerpání prostředků z fondů Evropské unie. Právní služby budete mít tak k dispozici pohodlně ve stejné budově, což Vám ušetří mnoho času.

Nepochybnou výhodou jsou i notářské služby, které v budově rovněž naleznete. Potřebný právní servis tak budete mít k dispozici přímo na dosah ruky.


Nabídka prodeje již založených firem s histori
í

Koupě již zavedené společnosti je jednoduchý způsob, jak začít podnikat. Proto nabízíme prodej již založených společností s dlouholetou historií. Všechny nabízené společnosti k prodeji jsou bezproblémové, bez závazků a s řádně vedeným účetnictvím.

Cena za společnost k prodeji již od 25 000 Kč.

Kde nás najdete

Aspen Business Centre s.r.o.

V Jámě 1, 110 00  Praha 1

IČO 28449479, DIČ CZ28449479

zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 142347

Spojení

Mobil: + 420 720 522 522

Tel.: + 420 225 376 211

E-mail: info@aspen-office.cz

Otevírací doba

centrum 24 / 7

recepce 8:00 - 18:00

Neváhejte nás kontaktovat

Vyplňte Vaše jméno
Vyplňte Váš e-mail
Napište text Vaší zprávy